5 مدل از بهترین بلندگوی خارجی برای یک پروژکتور در سال 2022

5 مدل از بهترین بلندگوی خارجی برای یک پروژکتور در سال 2022

صدا، روشنایی، پرتاب مواردی هستند که اگر می خواهید با استفاده از پروژکتور خود اوقات خوشی را سپری کنید، نمی توان آنها را نادیده گرفت.

چگونه تماشای فیلم های اکشن یا ترسناک با موسیقی متن عمیق را ترجیح می دهید؟ برای برخی، آنها ترجیح می دهند صدای عادی داشته باشند، اما اگر به لذت و هیجان ناشی از دریافت صداهای شدید از بلندگوهای خود علاقه دارید، در این مقاله چیزهای زیادی برای شما دارم.

شاید بخواهید بپرسید چرا به یک بلندگوی خارجی نیاز دارم؟ خوب، من به شما می گویم، جدا از اینکه برای فیلم های اکشن و ترسناک شما به آن نیاز دارید، در موارد زیر مفید هستند:

شما می خواهید در یک سالن یا اتاق بزرگ یک سخنرانی داشته باشید. برای استفاده در فضای باز به پروژکتور خود نیاز دارید.

داشتن یک بلندگوی خارجی خوب مستلزم این است که بدانید یک اسپیکر خارجی خوب باید چه چیزی داشته باشد. به نظر می رسد همه بلندگوهای خارجی عملکرد یکسانی دارند، خوب، این درست است. اما همه بلندگوهای خارجی  ارائه تجربه صوتی یکسانی، ندارند.

حال به این سوال می رسیم که در انتخاب اسپیکر خارجی باید به چه نکاتی توجه کنم؟ و خبر خوب این است که من اینجا هستم تا در این مورد به شما کمک کنم. در ادامه، ویژگی هایی را که باید در یک بلندگوی خارجی خوب جستجو کنید، خواهید یافت.

وقتی به بلندگوهای خارجی آنلاین نگاه می کنید، این ویژگی ها را در نظر بگیرید. و اگر ویژگی خاصی وجود دارد که برای شما مهم است، باید به آن توجه کنید.

در بلندگوهای خارجی خوب به دنبال چه چیزی باشیم؟

ممکن است جزوه دسته سخرانان نباشید، ممکن است قبلاً از تعدادی از آنها استفاده کرده باشید. در هر دسته ای که قرار بگیرید، پس از مرور این لیست، می توانید انتخاب بهتری از بلندگوهای خارجی برای خود، دوستان و عزیزانتان داشته باشید.

قابل حمل بودن

یکی از مواردی که در دستگاه ها باید به آن توجه کرد، قابل حمل بودن است و هنگام انتخاب بلندگوهای خارجی برای ویدئو پروژکتورها از این قاعده مستثنی نیست. منظورم این است که اینطور نیست که بخواهید یکی از آن بلندگوهای بزرگ را برای مهمانی های رقص تهیه کنید.

این چیزی است که شما نیاز دارید تا صداهای شدیدی را برای فیلم‌ها، ارائه‌ها و هر کار دیگری که باید انجام دهید به شما ارائه دهد. بنابراین، بله، باید قابل حمل باشد.

شما باید بتوانید بلندگوهای خارجی خود را به اطراف حمل کنید. اگرچه لزوماً نباید اندازه ای باشد که بتواند در کیف شما قرار بگیرد، حداقل باید اندازه معقولی داشته باشد که بتواند آن را جابجا کنید.

ماندگاری

به مواد استفاده شده در ساخت آن توجه کنید. شما چیزی می خواهید که برای مدت طولانی دوام داشته باشد. شما هرگز نمی توانید بگویید که در طول انتقال آن از یک مکان به مکان دیگر چه اتفاقی می افتد.

و اگر بچه هایی در اطراف دارید، پس باید به این ویژگی توجه بیشتری داشته باشید. به طور کلی، شما حتی نباید به فرزندان خود اجازه دهید با وسایل الکترونیکی شما بازی کنند.

اما اگر در آشپزخانه باشید، یا به کسی در خارج از خانه رسیدگی کنید، یا وقتی او را نزد پرستار بچه بگذارید، چه؟ چرا خودتان را از سردرد نجات نمی دهید و یک بلندگوی خارجی بادوام تهیه نمی کنید؟

خروجی صدای خوب

بلندگوی خارجی که می خواهید برای پروژکتور خود تهیه کنید باید خروجی صدای خوبی داشته باشد. البته این دلیل اصلی انتخاب بلندگوی خارجی در وهله اول است. بنابراین فکر دومی در این مورد وجود ندارد.

اگر انواع با جلوه صوتی فوق العاده عمیق را نمی خواهید، می توانید بلندگوهایی با جلوه های صوتی سبک تر انتخاب کنید.

با این حال، اگر قصد دارید از پروژکتور در یک اتاق بزرگ استفاده کنید، ممکن است مجبور شوید یکی از آنها را با کیفیت صدای برتر انتخاب کنید.

فرض کنید دوستانتان برای آخر هفته آمده اند و تصمیم دارید با هم فیلمی ببینید، پس بلندگوی خارجی شما باید بتواند صدای خوبی تولید کند که همه بتوانند آن را بشنوند.

حتی برای تماشای انفرادی، این هیجان ناشی از شنیدن تک تک صداهای ساخته شده در فیلم وجود دارد. احساس شگفت انگیزی می دهد.

مقاومت در برابر آب

چرا این مهم است؟ من به شما می گویم. اینطور نیست که از شما انتظار می رود که روی اسپیکرتان آب بریزید، یا وقتی نزدیک بلندگو هستید با یک لیوان آب ،قطرات آب را پخش کنید.

اما در مواقعی که نیاز به استفاده از بلندگوهای خارجی در خارج از خانه دارید، چطور؟ برای یک فیلم یا یک دور هم جمع شدن. ممکن است بارندگی وجود داشته باشد، ممکن است منطقه مرطوب باشد، یا زمانی که یک اتفاق غیرقابل پیش‌بینی پاشیدن آب روی بلندگو وجود داشته باشد.

شما باید برای مواردی از این دست آماده باشید، بنابراین باید به دنبال بلندگوهای خارجی باشید که دارای مقاومت در برابر آب هستند.

با سیم یا بی سیم

اگر به تازگی با بلندگوها آشنا هستید، باید بدانید که بلندگوهای خارجی شما می توانند سیمی یا بی سیم باشند.

بلندگوهای خارجی سیمی نیاز دارند که با استفاده از کابل های RCA یا صدا به پروژکتور متصل شوید، در حالی که بلندگوهای خارجی بی سیم از طریق بلوتوث یا وای فای به پروژکتور متصل می شوند.

برای جلوگیری از مشکلات سیم، به دنبال بلندگوهای خارجی بی سیم باشید. اگر گهگاه بلندگوهای خارجی را جابجا کنید، این نیز مهم است. وقتی سیم های زیادی وصل می کنید می تواند استرس زیادی ایجاد کند.

اما اگر برایتان مهم نیست که کابل‌های زیادی داشته باشید یا اگر می‌خواهید جایگاه ثابتی برای بلندگوها داشته باشید و آن را جابه‌جا نکنید، می‌توانید بلندگوهای سیمی را انتخاب کنید.

5 بهترین بلندگوی خارجی برای یک پروژکتور

اکنون که ایده ای دارید که در بلندگوهای خارجی به چه نکاتی توجه کنید، زمان آن رسیده است که انتخاب کنید کدام بلندگوی خارجی بیشتر برای شما جذابیت دارد.

در این بخش به بررسی 5 مدل از بهترین بلندگوی خارجی برای پروژکتورها خواهم پرداخت. این به شما کمک می کند تا ویژگی های مختلف هر بلندگوی خارجی را بررسی کنید و یکی را انتخاب کنید که بتواند خواسته های شما را برآورده کند.

Bose Companion 2 Series III

بلندگوهای خارجی مختلفی به صورت آنلاین در دسترس هستند. در حالی که سازندگان آنها ادعا می کنند که آنها بهترین هستند. شما نمی توانید همه آنها را امتحان کنید، اما می توانید سری Bose Companion 2 را امتحان کنید.

این بلندگوهای خارجی لذت و هیجان را برای تماشای شما به ارمغان می آورند. چه چیزی را می خواهید با پروژکتور خود مشاهده کنید؟ با این اسپیکرها می توانید بهترین تجربه را داشته باشید.

صدای خوبی تولید می کند، به اندازه ای که شما را وادار به شنیدن تمام جزئیات آنچه می بینید می کند. این صدا تا حد زیادی گسترش می یابد و آن را به انتخاب خوبی برای ارائه در اتاق های بزرگ یا تماشای فیلم با افراد زیادی در اطراف تبدیل می کند.

هنگام پخش موسیقی، تماشای فیلم یا بازی، برای سرگرمی بسیار آماده شوید.

چیزی که ما دوست داریم

این یک راه اندازی آسان است، بدون استرس. حتی به عنوان مبتدی می توانید به راحتی با این اسپیکرهای خارجی کار کنید. و قسمت جالب این است که هر آنچه برای راه اندازی بلندگوها نیاز دارید برای شما فراهم شده است.

صدای تولید شده بسیار واضح و شنیدنی است. جلوه صوتی با کیفیت بالا چیزی است که از این بلندگوها دریافت خواهید کرد.

به شما امکان می دهد به منابع صوتی دیگر مانند آیفون یا تبلت خود متصل شوید.

چیزی که ما دوست نداریم

گاهی اوقات هنگام پخش صدا ایجاد می کند.

Samsung 2.1 Soundbar HW-R550

صدای با کیفیتی که این اسپیکر  که تولید می کند آن را در بین بسیاری از بلندگوهای خارجی دیگر متمایز می کند.

سخت است که بلندگوی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای مختلف شما طراحی شده باشد، این درست است، اما نه با این بلندگوها. آیا می خواهید بدانید چرا؟

به این دلیل که ساندبار سامسونگ 2.1 با ساب ووفر بی سیم برای کار با حالت های مختلف صدا طراحی شده است. این یک حالت صدای منحصر به فرد برای فیلم، موسیقی و سایر نمایش ها یا بازی هایی دارد که ممکن است بخواهید با پروژکتور خود مشاهده کنید.

چیزی که ما دوست داریم

طراحی باریکی دارد که به شما امکان می‌دهد تقریباً در هر جایی که می‌خواهید آن را قرار دهید، جا شود. بنابراین لازم نیست نگران مکان نگهداری آن در خانه یا محل کار خود باشید.

این دستگاه دارای یک ساب ووفر بی سیم است که باس شدید تولید می کند. فوق العاده عالی برای موسیقی، بازی ها و فیلم های شما.

می تواند از طریق بلوتوث به دستگاه های مختلف متصل شود. دیگر خبری از کابل های مزاحم اینجا و آنجا نیست.

چیزی که ما دوست نداریم

فناوری Dolby Atmos و DTS:X ندارد.

Logitech Multimedia Speakers Z200

این مدل یکی از بهترین بلندگوهای خارجی برای پروژکتورها است. طراحی خوبی دارد و به راحتی در هر فضایی جا می شود.

یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد این اسپیکر این است که به شما امکان تنظیم باس را با کمک قابلیت تنظیم بیس خود می دهد. بنابراین اگر برای موسیقی یا فیلم های خود بیس زیادی نمی خواهید، جایی برای آن وجود دارد.

گاهی اوقات، شما می خواهید از یک فیلم یا آهنگ به تنهایی لذت ببرید، بدون حواس پرتی، بدون اشتراک گذاری.  با این اسپیکرها می توانید آن را دریافت کنید.

دارای جک هدفون است که به شما امکان می دهد به صورت خصوصی به صداها گوش دهید.

چیزی که ما دوست داریم

می تواند به دستگاه های مختلف متصل شود و تجربه فیلم و موسیقی شما را گسترش دهد.

صدای استریو با کیفیت بالایی تولید می کند.

با دستگاه های مختلف کار می کند.

چیزی که ما دوست نداریم

اتصال بلوتوثی ندارد.

Oontz Angle 3 Speaker

آیا شما یک بلندگوی بی سیم با جلوه صوتی خوب می خواهید؟ سپس ممکن است بخواهید این بلندگوی خارجی را در نظر بگیرید.

صداهای واضح و بلند تولید می کند. اگر می خواهید از بیس خوب موسیقی یا فیلم های خود لذت ببرید، انتخاب خوبی است.

هنگام استفاده از این اسپیکر نیازی به پاشیدن آب یا مناطق مرطوب ندارید و این به دلیل ویژگی ضد آب بودن آن است.

این ویژگی آن را برای استفاده در فضای باز حتی در زمین های مرطوب بسیار مفید می کند.

چیزی که ما دوست داریم

دارای یک میکروفون داخلی است که به شما امکان می دهد به تماس های تلفنی بدون دست پاسخ دهید.

این اسپیکر می تواند تا 14 ساعت پخش شود.

صدایی شفاف و باکیفیت تولید می کند.

چیزی که ما دوست نداریم

هنگامی که با کابل صدا وصل می شود، ویژگی خاموش شدن خودکار را ندارد.

RIF6 Soundbar

اینمدل  یکی دیگر از بلندگوهای فوق العاده است که می توانید برای پروژکتور خود تهیه کنید. طراحی شیک آن برای تولید صدای عالی است و به راحتی در مکان های مختلف ثابت می شود.

همچنین اگر بخواهید آن را کم کنید، دارای ویژگی باس قابل تنظیم است. با این حال، اگر می خواهید صدای شما بلند باشد، می توانید آن را با این بلندگو نیز دریافت کنید. می تواند صداهای بلند واضحی تولید کند. هیچ صدایی از آهنگ ها و فیلم های خود را از دست نخواهید داد.

چیزی که ما دوست داریم

دارای دو بلندگوی داخلی است که بیس فوق العاده و صدای فوق العاده ای تولید می کند.

از پخش صدا با سیم و بی سیم پشتیبانی می کند. برد بلوتوث حدود 33 فوت است و از پخش آسان از دستگاه های مختلف پشتیبانی می کند.

تنظیم آن آسان است و همچنین از بلندگوها به عنوان مبتدی استفاده می شود.

این اسپیکر دارای ریموت می باشد.

چیزی که ما دوست نداریم

سیم برق آن کوتاه است و قابل جدا شدن و تعویض نیست.

نتیجه

اگر می خواهید از ویدئو پروژکتور خود لذت ببرید، صدای خوب حیاتی است. اهمیت داشتن صدای مناسب در هنگام ارائه کاملا بدیهی است.

وقتی یک بلندگوی خارجی خوب به پروژکتور خود متصل کنید، می‌توانید هر صدایی را که از فیلم‌ها، موسیقی‌ها یا بازی‌هایتان می‌آید دریافت کنید، و چه چیزی می‌تواند هیجان‌انگیزتر از این باشد؟

با نگاهی به 5 مدل از بهترین اسپیکر خارجی برای پروژکتورها که در این مقاله ذکر شده است، واضح است که هر یک از آنها در نوع خود منحصر به فرد و خارق العاده هستند. همه چیز بستگی به این دارد که در یک اسپیکر خارجی به دنبال چه چیزی هستید.

نوار صوتی سامسونگ 2.1 یکی از بلندگوهای خارجی است که مطمئناً در بین بسیاری از بلندگوهای خارجی دیگر متمایز است.

این واقعیت که می تواند صداها را بر اساس آنچه شما گوش می دهید تغییر دهد، آن را به یک اسپیکر بسیار منحصر به فرد و خارق العاده تبدیل می کند. این مدل  همچنین یک بلندگوی بی سیم است، به این معنی که نیازی به نگرانی در مورد اتصال بیش از حد کابل ندارید.

اگر جایگزین ارزان تری را انتخاب کنید، بلندگوهای چندرسانه ای لاجیتک مفید خواهند بود. اگرچه اتصال بلوتوثی ندارد، اما صدای خوبی تولید می کند.

بنابراین، از طریق بلندگوهای خارجی مختلف برای پروژکتورهایی که فهرست شده اند، نگاه کنید و یکی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید.