بررسی ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma S381
ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma S381

بررسی ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma S381

ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma S381 تصاویر را با وضوح 800×600 پیکسل نمایش می دهد. حداکثر روشنایی پروژکتور Optoma S381 تا 3900 لومن، فرمت تصویر 4×3 و کیفیت تصویر DLP است. بالاترین کنتراست قابل دستیابی پروژکتور  25000:1 است. کمترین میزان نویز اندازه گیری شده در حالت اقتصادی 27 دسی بل است. بدون تعویض لامپ، می تواند تا 10000 ساعت بدرخشد.

ویژگی های پروژکتور Optoma S381

روشنایی پروژکتور: 3900 انسی لومن
تکنولوژی پروجکشن: DLP
وضوح اصلی پروژکتور: SVGA (800×600)
نوع منبع نور: لامپ
عمر مفید منبع نور: 6000 ساعت
عمر مفید منبع نور (حالت اقتصادی): 10000 ساعت
محدوده فاصله کانونی: 21.85 – 24 میلی متر
نوع زوم: دستی
نسبت بزرگنمایی: 1.1:1
سیستم فرمت سیگنال آنالوگ: NTSC، NTSC 3.58، NTSC 4.43، NTSC J، NTSC M، PAL، PAL 4.43، PAL B، PAL D، PAL G، PAL H، PAL I، PAL M، PAL…،

فرمت های سه بعدی پشتیبانی شده: بسته بندی فریم، کنار هم، بالا و پایین،
وضوح گرافیکی پشتیبانی شده: 640×480 (VGA)، 800×600
(SVGA)، 1024 x 768 (XGA)، 1280x 1024 (SXGA)، 1280x 720 (HD 720)، 1280 x ….
نوع رابط سریال: RS-232
نوع رابط HDMI: اندازه کامل
نسخه HDMI: 1.4a

صدای شفاف و قدرتمند، بلندگوی 10 واتی

سبک و قابل حمل

رنگ های شگفت انگیز

ارائه های قدرتمند و درس های آموزشی با رنگ های خیره کننده ارائه دهید. پروژکتورهای اپتوما عملکرد رنگی قابل اعتمادی را برای هر محتوا و محیطی ارائه می دهند. از رنگ‌های دقیق sRGB برای تصاویر واقعی گرفته تا ارائه‌های پر جنب و جوش. ما یک حالت نمایش برای نیازهای شما داریم. ایده آل برای طیف وسیعی از ارائه های گرافیکی و ویدئویی.

کنتراست بالا

با یک پروژکتور با کنتراست بالا عمق بیشتری به تصویر خود اضافه کنید. در مقایسه با فناوری رقبا، پروژکتورهای Optoma DLP سفیدی روشن‌تر و سیاهی فوق‌العاده عمیق‌تر ارائه می‌دهند، تصاویر حتی واقعی‌تر هستند و متن واضح و شفاف می‌آید. ایده آل برای مدرسه و برنامه های حرفه ای.

سه بعدی کامل

پروژکتورهای اپتوما می توانند محتوای سه بعدی واقعی را تقریباً از هر منبع سه بعدی، از جمله پخش کننده های سه بعدی بلوری، پخش سه بعدی و آخرین نسل کنسول های بازی، نمایش دهند.

اسپیکر یکپارچه

یک بلندگوی داخلی قدرتمند کیفیت صدای استثنایی و راه اندازی آسان بدون نیاز به بلندگوهای خارجی پرهزینه را ارائه می دهد.

Eco+

فناوری +Eco کنتراست بالا، عمر بهبود یافته لامپ و ویژگی‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی را با هم ترکیب می‌کند که استفاده از آن‌ها در عین کاهش مصرف انرژی آسان است.

ذخیره انرژی

با استفاده از حالت های لامپ طراحی شده خاص، می توانید مصرف برق را تا 70 درصد کاهش دهید. هر حالت همچنین تأثیر مثبتی بر طول عمر لامپ دارد، در حالی که هزینه کل مالکیت را کاهش می دهد و تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد.

عملکرد سریع

این ویژگی به پروژکتور اجازه می دهد تا در صورت خاموش شدن تصادفی، فوراً دوباره روشن شود.

بی صدا Eco AV

با بی‌صدا کردن Eco AV کنترل ارائه خود را حفظ کنید. با خالی کردن تصویر در زمانی که دیگر مورد نیاز نیست، توجه مخاطبان خود را از صفحه نمایش دور کنید. همچنین مصرف برق را تا 70 درصد کاهش می دهد و عمر لامپ شما را بیشتر می کند.

روشن شدن مستقیم

هنگامی که برق به واحد تامین شود، پروژکتور فوراً راه اندازی می شود. این امر نیاز به روشن کردن دستی پروژکتور از طریق کنترل از راه دور یا صفحه کلید را برطرف می کند، که برای استفاده در اتاق هایی با کلید برق “مستر” ایده آل است.

قطع برق مستقیم

پروژکتور خود را بلافاصله یا مستقیماً در برق خاموش کنید. این بدان معناست که لازم نیست قبل از خاموش کردن پروژکتور منتظر خنک شدن آن باشید

خاموش شدن خودکار

ممکن است مواردی وجود داشته باشد که پروژکتور در زمانی که از آن استفاده نمی‌شود، روشن بماند. برای کمک به صرفه جویی در مصرف انرژی، در صورت عدم استفاده از پروژکتور، ویژگی «خاموش خودکار» به طور خودکار پس از مدت زمان مشخصی پروژکتور را خاموش می کند.

عملیات 24/7

پروژکتورهای Optoma برای کارکرد 24 ساعته در جهت استاندارد طراحی شده اند. ایده آل برای برنامه هایی که در آن به دوره های طولانی استفاده نیاز است. مشروط به شرایط و ضوابط 24 ساعته.

کارکرد 24 ساعته – ضمانت لامپ استاندارد اعمال می شود. گارانتی پروژکتور بر اساس ساعات استاندارد استفاده تجاری است. برای عملکرد بهینه Optoma توصیه می کند که پروژکتور شما هر 24 ساعت به مدت 30 دقیقه خاموش یا در حالت آماده به کار قرار گیرد تا عمر لامپ شما طولانی شود.