بررسی ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma X371
بررسی ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma X371

بررسی ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma X371

ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma X371، تصاویر را با وضوح 1024×768 پیکسل نمایش می دهد. همچنین فرمت تصویر 4×3 که برای این فرمت بهتر است پرده نمایش مناسبش را انتخاب کنید. با تکنولوژی DLP، حداکثر روشنایی 3800 انسی لومن  را دارا است. بالاترین کنتراست قابل دستیابی پروژکتور  25000:1 و کمترین میزان نویز اندازه گیری شده در حالت اقتصادی 27 دسی بل است. بدون تعویض لامپ، می تواند تا 10000 ساعت بدرخشد.

ارائه های روشن و پر جنب و جوش را بدون زحمت در هر زمانی از روز ارائه دهید. X371 که برای اتاق‌های جلسه و کلاس‌های درس طراحی شده است، دارای رنگ‌های شگفت‌انگیز، عمر طولانی لامپ و ویژگی‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی برای کاهش هزینه کلی مالکیت است.

اپتوما Optoma X371 با ورودی های متعدد، بلندگوی داخلی و برق USB به راحتی به آن متصل می شود. ایده آل برای اتصال دانگل های HDMI مانند Google Chromecast یا لپ تاپ، رایانه شخصی یا پخش کننده Blu-ray برای تصاویر واضح پخش شده همراه با صدا. پروژکتور قابل حمل و سبک وزن را می توان برای جلسات یا کلاس های خارج از محل با کیف حمل اختیاری (به طور جداگانه فروخته می شود) نصب کرد یا در حال حرکت کرد.

ویژگی های پروژکتور Optoma X371

3800 انسی لومن روشنایی
فناوری DLP Display
رزولوشن اصلی XGA (1024 x 768).
نسبت کنتراست بالا: 25000:1
عمر لامپ تا 15000 ساعت (Eco)
نسبت تصویر 4:3; سازگار: 16:9
اتصال آسان – HDMI، VGA، ویدئو کامپوزیت، برق USB
± 40 درجه تصحیح کیستون عمودی
صدای واضح و قدرتمند – بلندگوی 10 واتی داخلی
۳ بعدی کامل – محتوای سه بعدی واقعی را تقریباً از هر منبع سه بعدی نمایش دهید
رنگ های خیره کننده از عملکرد رنگ قابل اعتماد Optoma
1.94 – 2.16:1 نسبت پرتاب لنز
اندازه صفحه نمایش پروجکشن: 0.71 متر – 7.73 متر (27.78 اینچ – 304.4 اینچ) مورب
فاصله طرح ریزی: 1 متر – 12 متر
زوم دستی 1.1x
روشن/خاموش مستقیم + رزومه سریع
خاموش شدن خودکار هنگام بیکاری برای دوره از پیش تنظیم شده
سبک و قابل حمل – 3.04 کیلوگرم
عملیات 24/7
برای اتاق جلسات و کلاس های درس طراحی شده است

رنگ شگفت انگیز اپتوما

Optoma Amazing Color فناوری توسعه یافته توسط Optoma است که کیفیت رنگ استثنایی را در پروژکتورها تضمین می کند. این فناوری از مجموعه ای از فیلترهای رنگی خاص و راه حل های نوآورانه دیگر استفاده می کند که امکان نمایش رنگ های زنده، غنی و طبیعی را بر روی صفحه نمایش می دهد.

پروژکتور Optoma X371 با فناوری Optoma Amazing Color برای برنامه‌هایی که رنگ‌ها نقش مهمی دارند، مانند ویدئو پروژکتور، ارائه‌های چند رسانه‌ای، پروژه‌های طراحی گرافیکی یا بازی‌های ویدئویی کاملاً مناسب است. به لطف اجرای این فناوری، تصاویر روی صفحه بسیار واقعی تر می شوند و رنگ ها واضح تر و متمایزتر می شوند.

کنتراست برتر

با یک پروژکتور با کنتراست بالا عمق بیشتری به تصویر خود اضافه کنید. پروژکتورهای Optoma DLP در مقایسه با فناوری رقیب، رنگ‌های سفید روشن‌تر و سیاه‌های فوق‌العاده غنی‌تر را در اختیار شما قرار می‌دهند، تصاویر زنده می‌شوند و متن واضح و شفاف به نظر می‌رسد – ایده‌آل برای برنامه‌های تجاری و آموزشی.

سه بعدی 

پروژکتورهای اپتوما می توانند محتوای سه بعدی واقعی را تقریباً از هر منبع سه بعدی، از جمله پخش کننده های سه بعدی بلوری، پخش سه بعدی و آخرین نسل کنسول های بازی، نمایش دهند.

اسپیکر 

یک بلندگوی داخلی قدرتمند کیفیت صدای استثنایی و راه اندازی آسان بدون نیاز به بلندگوهای خارجی پرهزینه را ارائه می دهد.

Eco+

فناوری +Eco کنتراست بالا، عمر بهبود یافته لامپ و ویژگی‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی را در کنار هم قرار می‌دهد که استفاده از آن‌ها در عین کاهش مصرف انرژی آسان است.

ذخیره انرژی

با استفاده از حالت های لامپ طراحی شده خاص، می توانید مصرف برق را تا 70 درصد کاهش دهید. هر حالت همچنین تأثیر مثبتی بر طول عمر لامپ دارد، در حالی که هزینه کل مالکیت را کاهش می دهد و تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد.

رزومه سریع

این ویژگی به پروژکتور اجازه می دهد تا در صورت خاموش شدن تصادفی، فوراً دوباره روشن شود.

بی صدا Eco AV

با بی‌صدا کردن Eco AV کنترل ارائه خود را حفظ کنید. با خالی کردن تصویر در مواقعی که دیگر مورد نیاز نیست، توجه مخاطب خود را از صفحه دور کنید. همچنین مصرف برق را تا 70 درصد کاهش می دهد و عمر لامپ شما را بیشتر می کند.

روشن شدن مستقیم

هنگامی که برق به واحد تامین شود، پروژکتور فوراً راه اندازی می شود. این امر نیاز به روشن کردن دستی پروژکتور از طریق کنترل از راه دور یا صفحه کلید را برطرف می کند، که برای استفاده در اتاق هایی با کلید برق “مستر” ایده آل است.

خاموش شدن مستقیم

پروژکتور خود را بلافاصله یا مستقیماً در برق خاموش کنید. این بدان معناست که لازم نیست قبل از خاموش کردن پروژکتور منتظر خنک شدن آن باشید.

خاموش شدن خودکار

ممکن است مواردی وجود داشته باشد که پروژکتور در زمانی که از آن استفاده نمی‌شود، روشن بماند. برای کمک به صرفه جویی در مصرف انرژی، ویژگی “خاموش خودکار” پروژکتور را در صورت عدم استفاده به طور خودکار پس از مدت زمان مشخصی خاموش می کند.

عملیات 24/7

پروژکتورهای Optoma برای کارکرد 24 ساعته در جهت استاندارد طراحی شده اند. ایده آل برای برنامه هایی که در آن به دوره های طولانی استفاده نیاز است. تابع شرایط و ضوابط 24 ساعته. عملیات 24 ساعته – ضمانت لامپ استاندارد اعمال می شود. گارانتی پروژکتور بر اساس ساعات استاندارد استفاده تجاری است. برای عملکرد بهینه، Optoma توصیه می کند که پروژکتور شما هر 24 ساعت به مدت 30 دقیقه خاموش یا در حالت آماده به کار قرار گیرد تا عمر لامپ شما طولانی شود.