بررسی ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-RZ12K
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-RZ12K

بررسی ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-RZ12K

پروژکتور لیزری DLP سه تراشه پاناسونیک PT-RZ12K کیفیت تصویر واضح و بدنه جمع و جور با وضوح WUXGA را ارائه می دهد. بنابراین این پروژکتورها 12000 لومن روشنایی با نسبت کنتراست 20000:1 تولید می کنند. مجهز به فناوری لیزر جامد بدون لامپ پاناسونیک برای عمر طولانی تر می باشند. این فناوری نسبت به پروژکتورهای لامپ سنتی قادر است رنگ های زنده تر و فضای رنگی وسیع تری را تولید کند.

ویژگی های پروژکتور Panasonic PT-RZ12K

پروژکتور PT-RZ12K WUXGA 3-DLP از پاناسونیک وضوح WUXGA (1920 x 1200)، روشنایی 12000 لومن، و چرخه های طولانی تعویض لامپ تا 20000 ساعت را ارائه می دهد. این ویژگی ها این پروژکتور را برای برنامه های بزرگ مناسب می کند. پردازنده حرکت واقعی آن ترکیبی از ایجاد فریم و پردازش 120 هرتز برای بازتولید حرکت سیال است.
کنتراست دینامیک با کنترل نور لیزر به نسبت کنتراست 20000:1 دست می یابد. این پروژکتور دارای System Daylight View 3 برای عملکرد بهتر رنگ در اتاق های روشن و برنامه های نقشه برداری و حالت شبیه سازی DICOM برای ارائه ها و آموزش های پزشکی است. سیستم خنک کننده مایع آن به همراه یک سیستم چهار لامپ بسیار کارآمد است.

کیفیت تصویر روشن 

با ترکیب تصویربرداری 3 تراشه DLP™ با فناوری اصلی فسفر لیزر SOLID SHINE، سری لیزر SOLID SHINE 3 تراشه پاناسونیک تصاویری با رنگ‌های زنده و سرشار از جزئیات با روشنایی عالی تولید می‌کند. منابع نور لیزر حالت جامد و چرخ‌های فسفر مقاوم در برابر حرارت مهندسی شده با سه ماژول مجزای DLP™ (R/G/B) برای روشنایی بالا، دقت رنگ واقعی و کنتراست بالا در مکان‌های بزرگ کار می‌کنند.

بازتولید رنگ دقیق

پروژکتورهای لیزری SOLID SHINE 3-Chip DLP™ فضای رنگی دقیق تری را نسبت به پروژکتورهای لیزری مشابه ثبت می کنند. لیزرهای آبی دقت بیشتری را تضمین می‌کنند در حالی که وسعت رنگ گسترده‌تر دقت تعادل رنگ سفید را بهبود می‌بخشد.

هزینه کل مالکیت کمتر

پروژکتور تا 20000 ساعت سرویس بدون نیاز به تعمیر و نگهداری را با قدرت کامل و بدون فیلتر برای تمیز کردن یا تعویض ارائه می دهد، به لطف بلوک نوری کاملاً مهر و موم شده و ورودی هوای بازطراحی شده. مصرف انرژی نیز کاهش یافته است.

در این زمان روشنایی تقریباً به نصف سطح اولیه کاهش می یابد.

محیط استفاده ممکن است بر چرخه نگهداری فیلتر تأثیر بگذارد.

موتور اپتیکال لیزری دوگانه

موتور نوری لیزری Dual-Drive دیودهای لیزر را به دو ماژول مجزا تقسیم می کند. یک مدار افزونگی برای به حداقل رساندن از دست دادن روشنایی و یکنواختی رنگ در صورت از کار افتادن دیود لیزر کار می کند و محصولات پشتیبانی شده را برای برنامه هایی ایده آل می کند که نمایش تصویر باید حفظ شود.

اپتیک ضد گرد و غبار طول عمر را افزایش می دهد

ماژول‌های لیزری مهر و موم شده و سیستم ورودی هوای تصفیه‌شده برای افزایش عمر و حفظ کیفیت تصویر در مکان‌های گرد و غبار کار می‌کنند. محصولات لیزر SOLID SHINE در مقایسه با سایر پروژکتورها برای عملکرد پایدار در محیط های گرد و غباری که حاوی 0.150 میلی گرم ذرات معلق در هر متر مکعب هستند، در برابر دستورالعمل های شدیدتر آزمایش می شوند.

* آزمایش‌های ضد گرد و غبار برای تأیید کارایی عملیاتی در شرایطی با 0.15 میلی‌گرم بر متر مکعب ذرات (بر اساس آزمایش‌های انجمن مهندسین گرمایش، تبرید و تهویه مطبوع آمریکا [ASHRAE] و انجمن تعمیر و نگهداری ساختمان ژاپن) انجام می‌شود. اندازه گیری ها با استفاده از تست های شتاب انجام می شود.

سیستم خنک کننده کارآمد قابلیت اطمینان را افزایش می دهد

یک سیستم خنک کننده مایع برای منبع نور دارای ورودی هوای جدید و رادیاتور آلومینیومی جامد برای جلوگیری از افزایش دما است که امکان عملکرد پایدار در دماهای بالا و در عین حال کاهش نویز را فراهم می کند.

کیفیت تصویر روشن و واضح

سری PT-RZ12K با ترکیب تصویربرداری DLP 3 تراشه با فناوری لیزر SOLID SHINE اصلی پاناسونیک، کیفیت تصویر واقعا خیره کننده ای را به دست می آورد. دو منبع نور لیزری قوی حالت جامد، یک چرخ فسفری مقاوم در برابر حرارت و سه تراشه DLP مستقل برای رنگ‌های قرمز، سبز و آبی، روشنایی، دقت رنگ و کنتراست پیشرو در کلاس را تضمین می‌کنند.

بازتولید رنگ دقیق

سری PT-RZ12K ضبط دقیق تری را ثبت می کند. فضای رنگی سازگار با 709 نسبت به پروژکتورهای لیزری مشابه. لیزر آبی دقت بیشتری را تضمین می‌کند در حالی که طیف رنگی گسترده‌تر دقت تعادل رنگ سفید را بهبود می‌بخشد

راه اندازی انعطاف پذیر و عملکرد صاف

برخلاف پروژکتورهای معمولی مبتنی بر لامپ، سیستم لیزر SOLID SHINE سری PT-RZ12K امکان نصب رایگان 360 درجه را در هر محوری فراهم می کند. همراه با جابجایی لنز برقی و طیف وسیعی از لنزها، پروژکتور را می توان به هر شکلی که می خواهید بدون اعوجاج تصویر نصب کرد.

شروع سریع، خاموش کردن سریع

منبع نور لیزر نیازی به زمان گرم کردن ندارد، بنابراین تصاویر تقریباً بلافاصله با پروژکتورهای سری PT-DZ12K ظاهر می شوند. همچنین هنگام خاموش کردن برق نیازی به زمان خنک کننده نیست. کاربران می توانند فوراً پروژکتور را هر چند بار که لازم است روشن و خاموش کنند.

نصب پروژکتور

AVE در پیشرفته ترین قاب های اجاره پروژکتور سرمایه گذاری کرده است. تا 3 پروژکتور را می توان به راحتی در جهت های معمولی یا معکوس با استفاده از پین های انباشته قاب که با پین های قفل به هم قفل می شوند، روی هم قرار داد. تنظیمات را می توان به سرعت توسط یک نفر با گام جغجغه دار جلو و پیچ های شیب انجام داد. هر پروژکتور را می توان به صورت جداگانه تنظیم کرد بدون اینکه روی دیگران تأثیر بگذارد. این قاب همچنین دارای قابلیت تنظیم افقی با چرخاندن دسته عقب است. یک گیره نصب خرپایی تک نقطه ای با هر پروژکتور ارائه می شود و گزینه های تنظیم شیب / شیب تند بیشتری را اضافه می کند.

پروژکتور 12000 لومن WUXGA DLP

Panasonic PT-RZ12K یک پروژکتور DLP 3 تراشه جمع و جور برای طراحی تاسیسات پیچیده در شرایط سخت است. به لطف روشنایی 12000 لومن، اپراتورهای رویدادهای متوسط ​​و بزرگ می توانند کاملاً به آن اعتماد کنند. آنها از نسبت کنتراست بسیار واضح 20000:1 و یک لنز اختیاری بهره می برند. این دستگاه با رزولوشن   WUXGA با نسبت تصویر 16:10 نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، سیستم با ویژگی‌های هوشمند مختلف دیگر مانند تغییر لنز و ترکیب لبه وجود دارد. پاناسونیک PT-RZ12K از آنجایی که عملکردهای سه بعدی مدرن مانند DICOM را ارائه می دهد، می تواند بدون هیچ مشکلی برای پیاده سازی نصب های پیشرفته استفاده شود.

یک پروژکتور DLP درجه یک: Panasonic PT-RZ12K

پروژکتور پاناسونیک PT-RZ12K بر اساس فناوری DLP یک پروژکتور فشرده و قدرتمند است. اما بازده بالای آن نیز مشخص می شود. منبع نور یکپارچه دستگاه 44 کیلوگرمی دارای میانگین عمر مفید 20000 ساعت می باشد. این به صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند و تعمیر و نگهداری را به شدت ساده می کند.

علاوه بر این مزایا، Panasonic PT-RZ12K طیف گسترده ای از سیگنال ها و ورودی های پخش را ارائه می دهد. این شامل HDMI in و SD-SDI در و همچنین Pal، SECAM یا EDTV 480p است. علاوه بر این، طرح ریزی را می توان با لنزهای قابل تعویض ترکیب کرد. در ترکیب با راندمان بالا، این پروژکتور را به یک دستگاه ارزان قیمت برای استفاده مداوم تبدیل می کند.

اپراتورها از عملکردهای مدرن بهره می برند

Panasonic PT-RZ12K بدون شک یک راه حل قابل اعتماد برای طرح ریزی برای تقاضاهای بالا است. نه تنها با خروجی قدرتمند 12000 لومن، بلکه با ویژگی منعطف خود شما را تحت تأثیر قرار می دهد. به همین دلیل گردانندگان نمایشگاه ها، کنفرانس ها و رویدادها از سیستم DLP بهره مند می شوند. با این حال، کارشناسان در شهربازی ها نیز می توانند از این دستگاه مارک برای طراحی تاسیسات جذاب بصری در صورت نیاز استفاده کنند.