بررسی ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VW360
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VW360

بررسی ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VW360

پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VW360 یک پروژکتور LCD روشن است که برای آموزش، مشاغل و عکاسان مناسب است تا در یک مکان بزرگ برای مخاطبان زیادی به نمایش درآید. این مدل یک واحد سبک وزن بسیار عالی است که تنها 3.3 کیلوگرم وزن دارد، بنابراین مناسب حمل و جابجایی است. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود در طول روز با چراغ‌های روشن برای مخاطبان با اندازه متوسط تا بزرگ در اتاقی با نور مناسب به تصویر بکشید. شما می توانید در یک مکان بزرگ مانند سالن مدرسه یا اتاق کنفرانس ارائه دهید.

ویژگی های پروژکتور Panasonic PT-VW360

لنز: زوم دستی (1.6x) (نسبت پرتاب: 1.18–1.90:1) فوکوس دستی
F1.60–1.90، f 15.31–24.64 میلی متر
اندازه صفحه نمایش (مورب): 0.76-7.62 متر (30-300 اینچ)
نسبت تصویر 16:10
رزولوشن: 1280 در 800 پیکسل
پایانه ها: HDMI 1/2 IN “” HDMI 19-pin x 2
ابعاد (W x H x D): 352 x 98 * 3 x 279 * 4 میلی‌متر
بلندگوی داخلی: 10 وات (مونوال)
وزن: تقریبا 3.3 کیلوگرم (7.28 پوند)

نرم افزار جدید مانیتورینگ و کنترل چندگانه

نرم‌افزار نظارت و کنترل چندگانه پاپاناسونیک تا 2048 دستگاه را از طریق شبکه LAN پشتیبانی می‌کند و دارای تجسم نقشه سیستم یا جستجوی خودکار دستگاه‌هایی است که باید ثبت شوند. نرم افزار رایگان با توابع هشدار زودهنگام در دسترس است (آزمایش خودکار 90 روزه در دسترس است). این توابع پیشرفته، نظارت بی‌درنگ، تشخیص ناهنجاری‌ها و اطلاع‌رسانی را قبل از نیاز به سرویس‌دهی امکان‌پذیر می‌کنند. مدیران می توانند همزمان با جلوگیری از مشکلات احتمالی، صرفه جویی در زمان و افزایش قابلیت اطمینان سیستم، به کنترل یکپارچه و نظارت در زمان واقعی دست یابند.

ارائه به صورت بی سیم با ماژول اختیاری

اکنون می توانید با استفاده از برنامه Presenter Light یا Panasonic Wireless Projector برای iOS و Android™ رسانه را به صورت بی سیم از طریق رایانه شخصی پخش کنید. فقط یک ماژول بی سیم اختیاری ET-WML100 را به ورودی USB پروژکتور متصل کنید. توجه: در دسترس بودن ET-WML100 بسته به کشور متفاوت است.

e Presenter Light Ver. 1.0 for Windows® PCs

• پشتیبانی از تصاویر، ویدئو، و اسنادی مانند PDF و PowerPoint® • منعکس کردن صفحه نمایش رایانه شخصی در صفحه بزرگ • رسانه پروژه از حداکثر چهار رایانه شخصی به طور همزمان در حالت تقسیم صفحه

پروژکتور بی سیم برای iOS/Android™

برنامه های اختصاصی برای دستگاه های iOS و Android دارای اتصال اولیه 3 مرحله ای ساده هستند و از انتقال تصاویر ثابت و داده های PDF پشتیبانی می کنند.

 

عملکرد حافظه USB

برای شروع ارائه نیازی به رایانه ندارید.فقط یک دستگاه حافظه USB حاوی رسانه را وارد کنید و بلافاصله شروع به پخش کنید.

انعطاف پذیر و روشن برای ارائه کامل

سری PT-VW360 پروژکشن نقطه ای و عکاسی را در هر فضایی آسان می کند. با حداکثر 4500 لومن و کنتراست دینامیک 20000:1، تصاویر  واضح هستند. ماژول بی‌سیم اختیاری استفاده از کابل‌ها بی نیاز می‌کند، در حالی که Corner Keystone Correction تصاویر را هنگام نمایش خارج از محور تراز می‌کند. این مدل قابل حمل سبک اما مستحکم که به مدت 7000 ساعت قبل از انجام سرویس بدون عیب و نقص کار می کند.

تصاویر بسیار روشن

علیرغم وزن سبک 3.3 کیلوگرمی و ابعاد جمع و جور، سری PT-VW360 تا 4500 لومن روشنایی برای تصاویری فوق العاده شفاف و درخشان تولید می کند.

7000 ساعت تعمیر و نگهداری

هنگامی که به مدت هشت ساعت در روز استفاده می شود، تعویض لامپ و فیلتر برای حداکثر 7000 ساعت کار لازم نیست، هزینه مالکیت را کاهش می دهد.

کنتراست بالا 20000:1

یک مکانیسم جدید عنبیه خروجی نور را با توجه به محتوا بهینه می کند. مشکی ها عمیق و غنی هستند در حالی که رنگ ها و هایلایت ها با واقع گرایی بازتولید می شوند.

عملیات بی صدا

طراحی بی صدا سطوح نویز را در حالت ECO به 29 دسی بل پایین نگه می دارد و فن خنک کننده به سختی قابل شنیدن است و حواس پرتی را در حین ارائه به حداقل می رساند.

لنز زوم 1.6 برابری منعطف

هنگام نمایش بر روی صفحه نمایش 100 اینچی، لنز زوم 1.6 برابری شامل طیف وسیعی از فواصل طرح ریزی از 2.5 تا 4.1 متر (8.2 تا 13.5 فوت) پشتیبانی می کند.

تصحیح کیستون 

اگر شرایط در محل نیاز به نمایش خارج از مرکز دارد، به سادگی چهار گوشه صفحه نمایش را مشخص کنید و تصحیح کیستون گوشه افقی و عمودی تنظیمات لازم را برای تصویری بدون اعوجاج انجام می دهد.

تصحیح صفحه نمایش منحنی

اعوجاج به راحتی هنگام نمایش بر روی سطح صفحه نمایش منحنی اصلاح می شوند.

نمای روز نور پایه

فناوری Daylight View Basic پاناسونیک با افزایش جزئیات، به‌ویژه در قسمت‌های تاریک تصویر که معمولاً در اتاق‌هایی با نور روشن به سختی دیده می‌شوند، به تصاویر واضح و قابل مشاهده دسترسی پیدا می‌کند. یک سنسور داخلی نور محیط را اندازه‌گیری می‌کند در حالی که Daylight View Basic رنگ نیمه‌تون و روشنایی را با توجه به سطح روشنایی اطراف تنظیم می‌کند.

تعویض لامپ و فیلتر ساده

دسترسی به لامپ و فیلتر از طریق پنل های بالا و کناری پروژکتور انجام می شود. تعمیر و نگهداری دوره ای حتی با اتصال دستگاه به یک پایه نصب سقفی چند لحظه طول می کشد.

سایر ویژگی های مفید

• عملکرد خاموش کردن مستقیم برق • مصرف برق کم 0.5 وات در حالت آماده به کار • جستجوی خودکار سیگنال ورودی • عملکرد راهنمای ورودی • حالت های تخته رنگ و تخته سیاه

• نظارت و کنترل از راه دور آسان از طریق LAN • Crestron Connected™، AMX DD، و PJLink™ سازگار • عملکرد صفحه نمایش USB برای اتصال به رایانه • بلندگوی داخلی 10 واتی