بررسی ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX610
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX610

بررسی ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX610

Panasonic PT-VX610 یک پروژکتور LCD روشن است که برای ارائه به مخاطبان زیادی در یک مکان بزرگ مناسب است. روشنایی 5500 لومن به این معنی است که شما قادر خواهید بود با چراغ‌های روشن به مخاطبان بزرگی در اتاقی که به خوبی روشن می‌شود، نورپردازی کنید. وضوح اصلی XGA است که دارای نسبت تصویر 4:3 است. این برای پاورپوینت، داده ها، تصاویر و کلیپ های ویدئویی کوتاه مناسب است.

ویژگی های پروژکتور Panasonic PT-VX610

5500 انسی لومن روشنایی
تا 7000 ساعت عمر لامپ (حالت Eco2)
رزولوشن اصلی XGA (1024 x 768).
نسبت ابعاد فرمت ویدئو 4:3
وزن 4.8 کیلوگرم
ابعاد: 389 × 125 × 332 میلی متر
نسبت کنتراست 16000:1
تکنولوژی 3LCD
1.17 – 1.90:1 نسبت پرتاب لنز
اندازه صفحه نمایش پروجکشن: 30 اینچ – 300 اینچ مورب
±35 درجه تصحیح کیستون افقی
±35 درجه تصحیح کیستون عمودی
بلندگوی 10 واتی مونو داخلی

افزایش کیفیت تصویر با کنتراست بالا

رزولوشن بالا وضوح را به فضاهای جلسه و کلاس های درس برای مشاهده همه جانبه به ارمغان می آورد. با بهبود نسبت روشنایی و کنتراست، مخاطبان شما با رنگ‌های زنده، سیاه‌های جوهری، برجسته‌سازی خالص و بازتولید متن به وضوح خوانا حتی در شرایط روشن برخورد می‌کنند.

طراحی کارآمد با تعمیر و نگهداری کم

نگهداری کمتر نه تنها برای بودجه شما مفید است، بلکه برای محیط زیست نیز مفید است. چرخه تعویض فیلتر هوا در ساعات طولانی است و دستگاه را می توان دو بار شستشو و مجددا استفاده کرد تا ضایعات به حداقل برسد. طول عمر لامپ نیز در حالت ECO به ساعت‌های طولانی کاهش می‌یابد، به این معنی که برای کاهش زمان خرابی، می‌توان به همراه تعمیر و نگهداری فیلتر، تازه کردن قطعات را انجام داد.

نمای اصلی روز نور

فناوری پاناسونیک با افزایش جزئیات دقیق (به ویژه در مناطق تاریک تصویر) که معمولاً در اتاق های روشن به سختی دیده می شوند، تصاویر واضح  را حتی با پرده های باز نشان می دهد. سنسور داخلی نور محیط را اندازه‌گیری می‌کند در حالی که Daylight View Basic رنگ و روشنایی نیمه‌تون را متناسب با روشنایی محیط تنظیم می‌کند.

عملکرد بی صدا

فن آوری ها برای پایین نگه داشتن سطح سر و صدا ترکیب می شوند، بنابراین صدای فن خنک کننده کمتر حواس خود را پرت می کند. این کمک می کند تا توجه بر روی ارائه و صحنه های ویدئویی آرام متمرکز شود.

لنز زوم و عملکرد تغییر لنز

لنز زوم به شما امکان می دهد از فواصل وسیعی از روی میز یا سقف عکس بگیرید. از تغییر عمودی لنز برای تنظیم سریع موقعیت تصویر بدون اعوجاج استفاده کنید.

تعویض سریع لامپ و فیلتر

برای راحتی، فیلتر را می توان از طریق جانبی و لامپ از بالای پروژکتور تعویض کرد. برای تعمیر و نگهداری دوره ای نیازی به برداشتن دستگاه از پایه سقفی آن نیست.

چرخش خودکار تصویر صفحه نمایش

تصاویر به طور خودکار بسته به جهت نصب چرخانده می شوند – وارونه روی سقف یا روی میز – با استفاده از یک سنسور زاویه داخلی.

عملکرد تنظیم هندسی آسان

تصحیح کیستون افقی، عمودی و گوشه، شکل تصویر را برای دید واضح هنگام نمایش خارج از محور یا از زاویه غیرمعمول تنظیم می کند. تصحیح صفحه منحنی امکان نمایش تصاویر طبیعی و بدون اعوجاج را بر روی سطوح منحنی یا استوانه ای می دهد.

کارکردهای تنظیم و تصحیح رنگ

تغییرات جزئی رنگ را در محدوده بازتولید واحدهای مجزا که برای پخش چندگانه تنظیم شده اند، اصلاح کنید. این به ویژه برای پیکربندی های کنار هم که تصاویری با صفحه نمایش فوق عریض ارائه می کنند مفید است. تصاویر بسیار بزرگ را می توان به صورت یکپارچه در سالن ها و اتاق های هیئت مدیره ارائه کرد.

اتصالات

این مدل دارای طیف وسیعی از ورودی‌ها از جمله دو پورت HDMI است که به این معنی است که در آینده می‌توانید به دستگاه‌های جدیدتری که اغلب از اتصال HDMI استفاده می‌کنند متصل شوید و محتوای شما را با وضوح بالا نشان دهید. شما قادر خواهید بود با استفاده از HDMI به اکثر دستگاه ها متصل شوید و همچنین همزمان به دو دستگاه از آنها متصل شوید. همچنین دارای دو ورودی VGA است تا بتوانید همزمان به دو لپ تاپ متصل شوید. همچنین دارای RJ45 برای اتصال به شبکه است.

بلندگوی داخلی

PT-VX610 دارای یک بلندگوی داخلی 10 واتی است که نیاز به بلندگو را از بین می برد و ارائه ها را حتی موثرتر می کند. این برای مخاطبان متوسط مناسب است. این یک پروژکتور بی صدا با 29 دسی بل است بنابراین باعث ایجاد اختلال در ارائه شما نمی شود.