ویدئو پروژکتور اداری مناسب برای مشاغل کوچک
ویدئو پروژکتور اداری مناسب برای مشاغل کوچک

ویدئو پروژکتور اداری مناسب برای مشاغل کوچک

پروژکتورهای اداری برای مشاغل کوچک روز به روز محبوب می شوند. افراد یا سازمان ها در حوزه حرفه ای کار خود را اغلب به مشتریان، تیم ها یا مدیریت ارائه می دهند. یک پروژکتور اداری به آنها اجازه می دهد تا پیشنهادات خود را به طور موثرتری به نمایش بگذارند. آنها می توانند به طور همزمان مخاطبان بیشتری را مورد خطاب قرار دهند.

پروژکتورهای اداری از چند جنبه با پروژکتورهای سینمای خانگی متفاوت هستند. آنها برای ارائه متن و گرافیک به جای پخش فیلم یا ویدیو بهینه شده اند. امتیاز روشنایی آنها نیز بالاتر است زیرا پروژکتورهای ارائه بیشتر در اتاق هایی با نور خوب استفاده می شوند. پروژکتورهای اداری ممکن است چند ویژگی اضافی نیز داشته باشند.

چه چیزی را باید در یک پروژکتور برای مشاغل کوچک جستجو کنید؟

طیف گسترده ای از پروژکتورهای اداری در بازار موجود است. آنها از نظر مشخصات و قیمت متفاوت هستند. در اینجا چند چیز اساسی وجود دارد که باید در یک پروژکتور برای مشاغل کوچک به دنبال آنها باشید.

درجه بندی روشنایی

یکی از مهمترین مشخصاتی که باید در پروژکتورهای مشاغل کوچک به دنبال آن باشید، درجه روشنایی آنها است. در دفاتر از پروژکتورها برای ارائه، گرافیک و ویدئو استفاده می شود. آنها معمولا از رنگ های غنی و زنده استفاده می کنند. همچنین اکثر سالن های کنفرانس یا اتاق هایی که برای ارائه در دفاتر استفاده می شوند مقداری نور محیطی دارند. ممکن است کنترل نور طبیعی وارد شده به اتاق امکان پذیر نباشد. بنابراین، در نظر گرفتن پروژکتورهای ارائه با درجه روشنایی بالا ضروری است. در حالت ایده آل، درجه روشنایی پروژکتور در لومن باید برابر یا بیشتر از 3000 باشد. به طور کلی، پروژکتورهای دارای لامپ به دلیل درجه روشنایی بالا برای محیط های اداری ایده آل هستند. اگر پروژکتورهای اداری قابل حمل را در نظر می گیرید، توجه داشته باشید که این پروژکتورها دارای درجه روشنایی بالایی نیستند. بنابراین، باید یا اندازه تصویر را محدود کنید یا از پروژکتور در یک اتاق تاریک استفاده کنید.

رزولوشن

رزولوشن فاکتور مهم دیگری است که در پروژکتورهای اداری باید در نظر گرفته شود. این پروژکتورها نیازی به رزولوشن به اندازه پروژکتورهای سینمای خانگی ندارند. با این حال، ما حداقل وضوح 800×600 (SVGA) را برای محل کار توصیه می کنیم. یک پروژکتور با رزولوشن 720p یا 1080p تقریبا برای همه حرفه ای ها کافی خواهد بود. پروژکتورهای 4K به ندرت در دفاتر مورد نیاز هستند، مگر اینکه بخواهید گرافیکی را با سطح بالایی از جزئیات در یک صفحه نمایش بزرگ ارائه دهید. از آنجایی که دستگاه‌های نمایشگر با وضوح پایین‌تر ارزان‌تر هستند، می‌توانید پروژکتورهای ارائه با کیفیت خوب را با چند صد دلار تهیه کنید. پروژکتورهایی که از فناوری تغییر پیکسل استفاده می کنند برای متن یا گرافیک مناسب نیستند و باید از آنها اجتناب شود.

زوم لنز/تصحیح کیستون

ویژگی های تصحیح تصویر یک نیاز مهم در پروژکتورهای اداری است. آنها به شما امکان می دهند تصاویر نامتناسب را اصلاح کنید و انعطاف پذیری نصب را بهبود بخشید. اگر قرار باشد پروژکتور ارائه را به طور مکرر از یک اتاق کنفرانس به اتاق دیگر منتقل کنید، می تواند حیاتی باشد. زوم لنز و تصحیح کیستون دو ویژگی بسیار مهم تصحیح تصویر هستند. مطمئن شوید که پروژکتور اداری که می‌خرید از زوم لنز و حداقل تصحیح کیستون عمودی (اگر نه افقی) پشتیبانی می‌کند.

میرورینگ صفحه نمایش/MHL

تقریباً همه پروژکتورها برای مشاغل کوچک برای ارائه استفاده می شوند. میرورینگ صفحه می تواند یک ویژگی مفید برای این منظور باشد. کاربران می توانند صفحه نمایش گوشی هوشمند یا تبلت خود را از طریق پروژکتور منعکس کنند. آنها مجبور نیستند یک لپ تاپ یا رایانه شخصی سنگین حمل کنند زیرا می توانند ارائه را در تلفن هوشمند ذخیره کنند. پروژکتورهای اداری که از انعکاس صفحه پشتیبانی می کنند به کاربران این امکان را می دهند که در حین ارائه، حرکت کنند. آنها مجبور نیستند برای کنترل ارائه نزدیک لپ تاپ بمانند. تأثیر ارائه های آنها بر مشتریان یا بینندگان را بهبود می بخشد. بنابراین، در صورت امکان، پروژکتورهای ارائه با پشتیبانی از میرورینگ صفحه را انتخاب کنید.

بهترین پروژکتورهای اداری برای مشاغل کوچک

ما تعدادی از بهترین پروژکتورهای اداری را برای مشاغل کوچک فهرست کرده ایم. چه به دنبال پروژکتورهای اداری مقرون به صرفه باشید یا پروژکتورهای ارائه با کیفیت بالا، لیست ما چیزی برای خریداران با نیازهای متفاوت دارد.

اپسون VS250

Epson VS250 یکی از بهترین پروژکتورها برای مشاغل کوچک است. این مدل یک پیشنهاد ارزان است که به صراحت برای ارائه طراحی شده است. این دستگاه دارای درجه روشنایی سفید و رنگی 3200 لومن  است. می توانید بدون هیچ مشکلی از آن در اتاق هایی با نور مناسب استفاده کنید. Epson VS250 یک پروژکتور اداری SVGA با وضوح 800×600 پیکسل است. که برای نمایش ارائه ها و گرافیک مناسب خواهد بود، به خصوص با توجه به برچسب قیمت آن. این دستگاه دارای فناوری 3LCD برای نمایش تصاویر است. بنابراین، می تواند رنگ های زنده با نسبت کنتراست عالی را نمایش دهد. برای تصحیح تصویر، پروژکتور نمایش Epson VS250 دارای تصحیح خودکار کیستون عمودی و تصحیح کیستون افقی دستی است. می توانید زوم دیجیتال و فوکوس پروژکتور Epson VS250 را به صورت دستی تنظیم کنید. این برنامه با برنامه iProjection سازگار است و به کاربران امکان می دهد از دستگاه های تلفن همراه iOS یا Android خود، از جمله iPhone و iPad، ارائه دهند. ورودی/خروجی عقب آن دارای یک پورت HDMI، یک درگاه D-Sub و یک پورت USB Type-A است.

ویوسونیک PA503S

ViewSonic PA503S یکی از مقرون به صرفه ترین پروژکتورهای اداری است. وضوح اصلی 800x600p دارد و نیازهای حرفه ای ها را برآورده می کند. درجه روشنایی 3600 لومن آن را برای دفاتر با نور محیطی بالا ایده آل می کند. این دستگاه از فناوری DLP برای نمایش تصویر استفاده می کند. پروژکتور نمایش ViewSonic PA503S از زوم 1.1 برابری و تصحیح کیستون عمودی (±40 درجه) برای ارائه انعطاف‌پذیری نصب پشتیبانی می‌کند. ورودی/خروجی عقب آن شامل یک پورت HDMI 1.4 برای نمایش، دو درگاه VGA-In و هر یک از پورت های ورودی و خروجی صدا است. این مدل اسپیکر 2 واتی داخلی دارد، اما حتی برای پروژکتورهای اداری نیز بسیار ضعیف است. این دستگاه دارای وضوح مناسب، درجه روشنایی عالی، زوم دیجیتال و ورودی/خروجی مناسب است که آن را برای کارهای حرفه ای مناسب می کند. ViewSonic PA503S با قیمت کمتر از 300 دلار، یکی از ارزان ترین پروژکتورها برای مشاغل کوچک است.

اپتما X343

پروژکتور حرفه ای Optoma X343 XGA یک پیشنهاد مقرون به صرفه است که با نیازهای مشاغل و دفاتر کوچک مطابقت دارد. این یک پروژکتور DLP با وضوح 1024×768 پیکسل (XGA) است. این دستگاه دارای درجه روشنایی 3600 لومن و نسبت کنتراست 20000:1 است. که می تواند تصاویر رنگارنگ را در محیط های با نور خوب بدون هیچ مشکلی تولید کند. پروژکتور XGA Optoma X343 برای مشاغل کوچک دارای یک بلندگوی داخلی 10 واتی است که برای فضاهای فشرده مناسب است. دارای یک پورت HDMI و یک پورت VGA برای اتصال لپ تاپ یا سایر دستگاه ها می باشد. تصحیح کیستون عمودی و زوم 1.1 برابری انعطاف پذیری نصب را فراهم می کند. Optoma X343 XGA یک پروژکتور اداری عالی با قیمت 369 دلار است. تمام الزامات اولیه پروژکتورهای ارائه را برآورده می کند و گزینه ای کم هزینه برای کار است.

بنکیو MW632ST

اگر پروژکتورهای پرتاب کوتاه را برای مشاغل کوچک در نظر می گیرید، پروژکتور اداری BenQ MW632ST محصولی مناسب برای شماست. این پروژکتور DLP با وضوح WXGA (1280×800 پیکسل) است. تصاویر نمایش داده شده توسط آن کمی عریض تر از یک پروژکتور 720p خواهد بود. وضوح صفحه عریض برای PPT و گرافیک مناسب است. BenQ MW632ST یک پروژکتور نمایش عالی با درجه روشنایی 3200 لومن است. نسبت کنتراست بالایی دارد که به آن اجازه می دهد تا رنگ های زنده و دقیق را در دفاتر با نور خوب تولید کند.

لنز پرتاب کوتاه آن (0.9) حتی زمانی که پروژکتور نزدیک‌تر به صفحه نمایش قرار می‌گیرد، تصاویر بزرگی را نشان می‌دهد. پروژکتور اداری BenQ MW632ST هنگامی که در فاصله حدوداً 6 فوتی از صفحه نمایش قرار می گیرد، می تواند تصویر 100 اینچی را پخش کند. پروژکتور برای اتاق های کنفرانس کوچک یا متوسط با فضای محدود مناسب است. دارای زوم 1.2 برابری است و از تصحیح کیستون برای ارائه انعطاف پذیری بیشتر در نصب پشتیبانی می کند. یک بلندگوی داخلی 10 واتی وجود دارد که سطح صدای مناسبی را تولید می کند. ورودی/خروجی عقب BenQ MW632ST دارای دو درگاه HDMI، یک درگاه VGA و یک پورت USB Type-A با اتصال MHL است. پروژکتور BenQ MW632ST با قیمت 549 دلار، یک پروژکتور پرتاب کوتاه عالی برای مشاغل کوچک است.

اپتما ML750

خریدارانی که به پروژکتورهای قابل حمل برای مشاغل کوچک نیاز دارند می توانند پروژکتور قابل حمل Optoma ML750 را در نظر بگیرند. این یک گزینه بسیار جمع و جور است که کمتر از یک پوند وزن دارد. این پروژکتور وضوح اصلی 1280x800p (WXGA) دارد و برای ارائه و گرافیک مناسب است، به خصوص با توجه به فرم قابل حمل آن. از منبع نور LED با درجه روشنایی 700 لومن استفاده می کند. منبع نور LED آن مصرف برق را کاهش می دهد و تا 20000 ساعت دوام می آورد.

پروژکتور اداری Optoma ML750 نسبت کنتراست 20000:1 دارد و رنگ بسیار خوبی تولید می کند. دارای تصحیح خودکار کیستون است که تصاویر متناسب را تضمین می کند. برای فعال کردن انعکاس صفحه روی دستگاه می توانید یک آداپتور بی سیم به طور جداگانه خریداری کنید. Optoma ML750 بهترین پروژکتور ارائه قابل حمل برای حرفه ای هایی است که باید در این زمینه ارائه دهند.

بنکیو MH733

BenQ MH733 یک گزینه عالی برای حرفه ای هایی است که خواهان پروژکتور ارائه هستند. دارای رزولوشن Full HD (1920x1080p) است که برای تمامی سناریوهای کاری مناسب خواهد بود. درجه روشنایی پروژکتور به لطف منبع نور لامپ آن تا 4000 لومن است. می توانید بدون هیچ مشکلی از پروژکتور اداری در روشن ترین محیط ها استفاده کنید. از فناوری DLP برای نمایش تصویر استفاده می کند. نسبت کنتراست پروژکتور 16000:1 است و رنگ های بسیار خوبی تولید می کند.

پروژکتور BenQ MH733 دارای زوم 1.3 برابری به همراه تصحیح کیستون عمودی خودکار و تصحیح کیستون افقی دستی است. از اتصال MHL برای بازتاب اسناد از دستگاه های اندرویدی پشتیبانی می کند که یک ویژگی عالی برای کاربران است. ورودی/خروجی پروژکتور نیز خوب است و دارای دو درگاه HDMI، یک درگاه USB نوع A، یک درگاه D-Sub، یک پورت LAN و یک پورت اختصاصی برای دانگل های بی سیم است. یک بلندگوی داخلی 10 واتی کیفیت صدای مناسبی را ارائه می دهد. پروژکتور BenQ MH733 کمتر از 800 دلار قیمت دارد که آن را به یکی از بهترین پروژکتورها برای مشاغل کوچک تبدیل می کند.

اپسون  EX9220

Epson Pro EX9220 یکی دیگر از گزینه های عالی در بین پروژکتورهای اداری است. وضوح اصلی آن 1920×1200 (WUXGA) است که کمی بیشتر از پروژکتورهای 1080p است. حرفه ای ها می توانند کار یا ارائه های خود را در یک منطقه بزرگتر به نمایش بگذارند. این پروژکتور دارای 3600 لومن روشنایی رنگی و سفید است. شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از آن در روشن ترین اتاق های کنفرانس استفاده کنید. پروژکتور اداری Epson Pro EX9220 WUXGA از فناوری 3LCD برای نمایش تصویر استفاده می کند. رنگ های پررنگ تولید می کند و برای ارائه کارهای گرافیکی مناسب خواهد بود.

کاربران تجاری ویژگی‌های میرورینگ صفحه و ویژگی‌های MHL پروژکتور را بسیار مفید خواهند یافت. آنها می توانند صفحه نمایش دستگاه های هوشمند خود را از طریق Miracast منعکس کنند و به صورت بی سیم ارائه دهند. از تصحیح عمودی خودکار و دستی کیستون افقی پشتیبانی می کند. ورودی/خروجی پروژکتور دارای یک جفت پورت HDMI و یک پورت USB نوع A با پشتیبانی از MHL است. Epson Pro EX9220 یکی از بهترین پروژکتورها برای مشاغل کوچکی است که به دستگاه پروژکتور با وضوح تصویر عریض نیاز دارند. هزینه آن کمی بیش از هشتصد دلار است و با توصیه های عالی همراه است.

 

منبع: projectorsavvy