برای لذت بردن از فیلم در فضای باز به چه چیزی نیاز دارم؟
برای لذت بردن از فیلم در فضای باز به چه چیزی نیاز دارم؟

برای لذت بردن از فیلم در فضای باز به چه چیزی نیاز دارم؟

بسیاری از مردم می‌دانند که داشتن یک ویدئو پروژکتور در حیاط خلوت یا هر مکان بیرونی دیگری می‌تواند چیز فوق‌العاده‌ای باشد، اما بسیاری از ما نگران هستیم که ممکن است یک فرآیند پیچیده را به همراه داشته باشد. اینطور نیست! همانطور که نشان خواهیم داد در واقع بسیار ساده است. یک پروژکتور قابل حمل در فضای باز می‌تواند تنها در چند مرحله متعلق به شما باشد، عیب‌یابی بسیار کمی دارد و DIY بسیار ابتدایی است که احتمالاً برای شما مفید خواهد بود.

همه این موارد بیشتر کاربرد دارد، بنابراین اگر دقت کنید پروژکتور قابل حمل مناسب فضای باز، مانند BenQ GS50 را انتخاب کنید. GS50 که با در نظر گرفتن راه اندازی آسان طراحی شده است، با کارکردن اساساً خارج از جعبه، در زمان شما صرفه جویی می کند.

حیاط خلوت و سینمای فضای باز

اگر تصمیم گرفتید به این سرگرمی بپیوندید و حیاط خلوت و سینمای بیرونی خود را با یک پروژکتور قابل حمل مجهز کنید، اجازه دهید ما جزو اولین کسانی باشیم که به شما تبریک می‌گوییم. این یک حرکت هوشمندانه است. پس برای ساختن سینمای فضای باز حماسی و آمفی تئاتر خود به چه چیزی نیاز دارید؟

1. محل برگزاری

در حالی که در خارج از منزل هستید، به یاد داشته باشید که به چیزی آسیبی نمی زنید. مطمئن شوید که در حال تنظیم جایی هستید که اجازه دارید و جایی که باعث مزاحمت افراد دیگر نمی شود. مانند افرادی که به سینمای فضای باز شما دعوت نشده اند. بنابراین شاید نمای جلوی خانه شما ایده آل نباشد، اما حیاط خلوت یا باغچه پشتی بسیار گزینه خوبی باشد تا زمانی که حجم آن را در حد معقول نگه دارید و زمان های نمایش را رعایت کنید. یک گاراژ خوب خواهد بود، اما ممکن است شما محدودیت فضا داشته باشید. همچنین، پارک‌های عمومی، کمپینگ‌ها و سواحل به طرز شگفت‌انگیزی مناسب اند زیرا تجربه تماشای شما با فضایطبیعت بیشتر می‌شود. فقط مطمئن شوید که مجاز به راه اندازی در آنجا هستید.

عملاً، هر مکانی که قانونی باشد، مجاز باشد، و شما احساس امنیت کنید، مکان خوبی برای یک مکان تماشای فیلم در فضای باز است، پروژکتورهای قابل حمل مدرن همه کاره هستند. البته، مطمئن شوید که محل برگزاری با مخاطبان شما مطابقت دارد. بیست نفر در یک حیاط خلوت کوچک یا یک گاراژ کوچک ممکن است مناسب نباشد.

2. پروژکتور

پروژکتورهای خانگی بزرگ و سطح بالا ظاهر و صدایی عالی دارند، اما همچنان برای استفاده در فضای باز بسیار حجیم هستند زیرا جابجایی آنها در اطراف آسان نیست. آنها به سیم کشی زیادی نیاز دارند، که برای راه اندازی استاتیک در داخل خانه خوب است، اما اگر بیرون هستید اصلا ایده آل نیست. نه، شما قطعاً به یک پروژکتور قابل حمل نیاز دارید که به طور خاص برای استفاده در فضای باز طراحی شده باشد. آنها جمع و جور، سبک هستند و برای قابلیت جابجایی در نظر گرفته شده‌اند و به طور فزاینده‌ای از فناوری چاپ LED کم مصرف و خنک استفاده می‌کنند.

به طور خاص، منظور ما عمر باتری طولانی، حداقل 500 لومن قدرت نمایش، به علاوه درجه بالایی از دوام: مقاومت در برابر آب، گرد و غبار و ضربه است. سه مورد آخر بسیار مهم هستند زیرا یک پروژکتور قابل حمل که در خارج استفاده می شود ناگزیر کمی به اطراف منحرف می شود و ممکن است مقداری باران روی آن ببارد، بنابراین بهتر است یک مدل قابل اعتماد انتخاب کنید.

3. صفحه نمایش

پروژکتورهای قابل حمل خوب دارای وضوح حداقل 720p هستند که به معنای کیفیت تصویر خوب از فواصل دید در فضای باز است. حالا، اگر می‌خواهید روی صفحه‌نمایش تاشو سرمایه‌گذاری کنید که بتوانید آن را با خود بیاورید و پس از اتمام آن را جمع کنید، عالی است. این روزها گران نیستند و مطمئناً فوق العاده به نظر می رسند. اما اگر پرده نمایش ندارید، کنار خانه یا ون شما به خوبی کار می کند.سینماهای خارج از خانه تماماً در مورد آزادی هستند.

4. شادی

یک موضوع را انتخاب کنید و یک شب از آن بسازید. تنقلات و نوشیدنی ها را ذخیره کنید، دوستان و خانواده خود را جمع کنید و واقعاً به روح جلسه وارد شوید. این یک جزء حیاتی از فرآیند راه اندازی است، و این همه شما هستید. فقط داشتن یک پروژکتور و یک مکان کافی نیست، شما باید دلیلی برای حضور در آنجا پیدا کنید تا تجربه را معنادارتر و خاطره انگیزتر کنید، که اگر شبی پر ستاره باشد یا در ساحل هستید، به راحتی قابل تداعی است.

تجهیزات

همانطور که از یک پروژکتور قابل حمل با باتری یکپارچه استفاده می کنید، ممکن است بخواهید یک منبع برق قابل حمل نیز همراه داشته باشید. فقط در صورتی که ماراتن تماشای شما بیش از سه ساعت یا بیشتر طول بکشد، که عمر باتری معمولی پروژکتورهای قابل حمل خوب است. با یک منبع تغذیه مانند یک ژنراتور قابل حمل، می توانید به مدت طولانی از فیلم، تلویزیون و بازی خود لذت ببرید و پروژکتور قابل حمل را برای جلسه بعدی شارژ کنید.