نحوه عیب یابی ویدئو پروژکتور اپسون
How to Troubleshoot an Epson Projector

نحوه عیب یابی ویدئو پروژکتور اپسون

داشتن یک ویدئو پروژکتور به پیشرفت کار شما کمک می کند و به مشتریان شما نگاه بهتری به آنچه که شما ارائه می دهید می دهد. با استفاده از یک ویدئو پروژکتور اپسون ، می توانید به راحتی داده های رایانه ، لپ تاپ، تلویزیون یا سایر دستگاه های ورودی خود را بر روی دیوار یا صفحه نمایش نشان دهید ، به مشتریان احتمالی خود کمک کنید تا محصولات شما را تجسم کنند. ویدئو پروژکتورهای اپسون به طور کلی کاملاً قابل اعتماد هستند ، اما برای صاحبان مشاغل مهم است که بدانند در صورت بروز مشکل ، چگونه آنها را برطرف کنند.

How to Troubleshoot an Epson Projector

دستورالعمل ها

گام 1

به چراغ های نشانگر ویدئو پروژکتور اپسون نگاه کنید. چراغ های نشانگر چیزهای زیادی در مورد این دستگاه به شما می گویند و به شما کمک می کنند منبع مشکل را پیدا کنید. اگر یک چراغ نشانگر نارنجی مشاهده کردید ، یک مشکل دما وجود دارد. دستگاه بیش از حد داغ می شود ، و هنگامی که نور نارنجی ثابت است ، ویدئو پروژکتور خاموش شده است تا از گرم شدن بیش از حد آسیب نبیند. چراغ قرمز به معنای سوخته یا معیوب بودن لامپ است.

گام 2

اگر تصویری را روی صفحه مشاهده نمی کنید ، اطمینان حاصل کنید که ویدئو پروژکتور در حالت آماده به کار نیست. دکمه آماده به کار را فشار دهید تا ویدئو پروژکتور روشن شود. اگر فیلم از رایانه شما هنوز در صفحه ویدئو پروژکتور منعکس نشده است ، برای اطمینان از اینکه فیلم خوبی از رایانه خود دارید ، یک مانیتور خارجی را به رایانه خود متصل کنید. اگر فیلم خوبی از رایانه شما وجود دارد ، کابل مانیتور را از ویدئو پروژکتور و رایانه بردارید و سپس آنها را محکم وصل کنید. بعضی اوقات کابل شل می شود ، که باعث می شود سیگنال ویدئو پروژکتور از بین برود.

گام 3

اگر تصویر تار یا نامشخص است ، از ویژگی فوکوس روی ویدئو پروژکتور استفاده کنید. ممکن است لازم باشد چندین بار فوکوس را قبل از درست شدن تصویر تنظیم کنید. اگر با رنگ ویدئو پروژکتور مشکل دارید ، رنگ را در رایانه خود تنظیم کنید. اگر این کمکی نکرد ، کابل ویدئو را بردارید و سپس دوباره وصل کنید. هنگامی که کابل شل است ، این باعث می شود صفحه نمایش دچار مشکل شود.

By demand13783

نظرات (2)

پریوش

دستگاه های اپسون که خیلی با هم تفاوت دارند یعنی همشون از یک قاعده
پیروی می کنند و کلیتشون این طوریه

    stock projector

    درسته متفاوتا ولی اکثرا این طوری هستن