بررسی ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma S336
بررسی ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma S336

بررسی ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma S336

ویدئو پروژکتور اپتوما Optoma S336 که برای کلاس‌های درس و اتاق‌های جلسه طراحی شده است، رنگ‌های زیبا، عمر طولانی لامپ و ویژگی‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی را ارائه می‌کند که هزینه‌های نگهداری را به حداقل می‌رساند.

اتصال این پروژکتور به دلیل ورودی های متعدد، بلندگوی داخلی و برق USB آسان است. برای اتصال یک دانگل HDMI، مانند Google Chromecast و Optoma’s UHDCast Pro (فروش جداگانه) یا یک لپ‌تاپ، رایانه شخصی یا پخش‌کننده Blu-ray برای پخش تصاویر واضح با صدای همراه، ایده‌آل است. قابل حمل و سبک وزن، پروژکتور را می توان در حین حرکت برای جلسات خارج از محل با کیف حمل (فروش جداگانه) راه اندازی کرد یا از آن استفاده کرد.

ویژگی های پروژکتور Optoma S336

روشنایی 4000 لومن

رزولوشن SVGA (800×600)

اتصال آسان – HDMI، VGA، برق USB.

صدای واضح و قدرتمند

بلندگو 10 وات

تکنولوژی نمایش DLP

نسبت کنتراست 25000:1

تصحیح کیستون عمودی: +/-40 درجه.

نرخ اسکن افقی: 15.38 ~ 91.15 کیلوهرتز.

نرخ اسکن عمودی: 50 ~ 85 (120 برای 3D) هرتز.

یکنواختی:75 درصد

ساعات کار لامپ :6000 (روشن)، 12000 (دینامیک)، 10000 (Eco)، 15000 (Eco+)

نسبت پرتاب:1.94:1 ~ 2.16:1.

ابعاد (W x D x H) میلی متر:316x244x108

وزن ناخالص:3.56 کیلوگرم

وزن خالص:3.02 کیلوگرم

رنگ های شگفت انگیز

ارائه ها و درس های جذاب و رنگارنگ. پروژکتورهای اپتوما به شما تطابق رنگ قابل اعتماد را برای هر محتوا و محیطی می دهد: رنگ های دقیق sRGB برای تصاویر واقعی. یک حالت نمایش نیز برای رفع همه نیازها در دسترس است. یک ویژگی ایده آل برای نمایش گرافیک یا فیلم.

کنتراست بالا

با یک پروژکتور با کنتراست بالا عمق بیشتری به تصویر خود اضافه کنید. در مقایسه با فناوری رقبا، پروژکتورهای Optoma DLP سفیدی روشن‌تر و سیاهی فوق‌العاده عمیق‌تر ارائه می‌دهند، تصاویر حتی واقعی‌تر هستند و متن واضح و شفاف می‌آید. ایده آل برای مدرسه و برنامه های حرفه ای.

سه بعدی کامل

پروژکتورهای اپتوما می توانند محتوای سه بعدی واقعی را از اکثر منابع سه بعدی پخش کنند: از جمله پخش کننده های بلوری، تلویزیون سه بعدی و آخرین نسل کنسول های بازی.

بلندگوی داخلی

بلندگوی داخلی کیفیت صدای فوق العاده ای را ارائه می دهد و به راحتی تنظیم می شود. دیگر نیازی به سرمایه گذاری در بلندگوهای خارجی گران قیمت نیست.

ذخیره انرژی

به لطف حالت های مختلف لامپ، می توانید مصرف برق را تا 70 درصد کاهش دهید. هر حالت همچنین تأثیر مثبتی بر عمر لامپ دارد و در عین حال هزینه بهره برداری و نگهداری را کاهش می دهد.

راه اندازی مجدد سریع

این ویژگی به پروژکتور اجازه می دهد تا در صورت خاموش شدن تصادفی، فوراً دوباره روشن شود.

پوشش تصویر

با بی‌صدا کردن Eco AV کنترل ارائه‌های خود را حفظ کنید. با خالی کردن تصویر در زمانی که دیگر نیازی به آن نیست، توجه مخاطبان خود را از صفحه دور کنید. این کار مصرف انرژی را تا 70 درصد کاهش می دهد و عمر لامپ شما را افزایش می دهد.

شروع فوری

پروژکتور با روشن شدن فوراً شروع به کار می کند. بنابراین، دیگر نیازی به روشن کردن دستی پروژکتور از طریق کنترل از راه دور یا صفحه کلید نیست. یک ویژگی مفید در اتاق هایی که کلید اصلی وجود دارد.

توقف سریع

می توانید فورا پروژکتور خود را خاموش کنید. لازم نیست قبل از خاموش کردن پروژکتور منتظر خنک شدن آن باشید.

خاموش شدن خودکار

گاهی اوقات یک پروژکتور در زمانی که از آن استفاده نمی شود روشن می ماند. برای صرفه جویی در مصرف انرژی، هنگامی که یک پروژکتور روشن می ماند و هیچ منبعی شناسایی نمی شود، ویژگی “خاموش خودکار” پس از مدت زمان تعیین شده به طور خودکار پروژکتور را خاموش می کند.

عملیات مستمر (24/7)

پروژکتورهای Optoma برای کارکرد 24 ساعته در جهت استاندارد طراحی شده اند. ایده آل برای نصب هایی که در آن استفاده طولانی مدت مورد نیاز است. مشروط به شرایط زیر.

عملکرد 24 ساعته – ضمانت استاندارد لامپ اعمال می شود. گارانتی پروژکتور بر اساس استفاده استاندارد است. برای عملکرد بهینه، Optoma توصیه می‌کند پروژکتور خود را خاموش کنید یا هر 24 ساعت آن را به مدت 30 دقیقه در حالت آماده به کار قرار دهید تا عمر لامپ افزایش یابد.